Hlavní stránka > Tréninky > Skupina pro reaktivní psíky

Skupina pro reaktivní psíky Trénink

Skupiny pro reaktivní (agresivní) psíky - nový běh 11.3.2020

Kurz je určen pro zájemce, kteří by rádi s psíkem už sportovali, nebo mají základy výchovy, ale psík je silně reaktivní / bojácný na jiné psy, prudce reaguje a v podnětném prostředí psovoda nedostatečně vnímá.

 

Hlásíte se pouze na první lekci, kurz pak nadále bude probíhat pravidelně každou středu ve stejný čas, celkově půjde o 8 lekcí. Kurz bude probíhat v malé hale Psí školy Koira na adrese Antošovická 376/90, Ostrava Koblov.
Kurz pro začátečníky se sestává z 1. teoretické a dále 7 praktických lekcí.


Kurz je vhodný i pro psy bojácné, stresované přítomností jiných psů, kteří svůj strach dávají najevo agresivními projevy, stejně jako pro psy s vysokým stupněm sebevědomí a agrese. Naučíme Vás i Vašeho psa, jak je důležité umět zrelaxovat, uvolnit se, začínat jakoukoliv práci z nulového stavu (stavu s minimální úrovní stresu).
Naučíme Vás číst komunikační signály Vašeho psa, pokusíme se zlepšit vzájemný vztah a kurz tak pomůže ke klidnějším procházkám stejně jako k soustředěnému výkonu ve sportu.
Podíváme se, jak se dá zvládnout stresová situace s klidem, a co vše můžete udělat pro to, abyste získali větší důvěru vašeho psa ve váš společný tým.
Získáte do zásoby spousty klikacích her, které vám usnadní běžný život s vaším psem.

V kurzu pracujeme pomocí moderních metodik bez násilí a fyzických korekcí. Pracujeme s protipodmíněním, systematickou desentivizací a přístupy pracující s kombinací pozitivního i negativního posilování. Inspiruji se a vzdělávám u mnoha zahraničních trenérů, jako jsou Alexa Capra, Leslie McDevitt, Linda Tellington-Jones, Emma Parsons, Emily Larlham, Grisha Stewart nebo tým Absolute Dogs z UK.

Kurz je koncipován pro max. 4 ÚČASTNÍKY (výjimečně 5 účastníků), 1x týdně na adrese Antošovická 376/90, Ostrava Koblov MAPA
 

Datum

11.03.2020 19:00 - 20:30 (St)

Sport

Reaktivci

Cena

3 200 Kč za psa

Přihlášeno

4 z 4

Výcvikář

. Lenka Blachová

Přihlášené týmy

Psovod Počet psů plemeno psa / psů
Joanna Martinikova 1 polský ovčák nížinný
Alena Paliderova 1 AUO
Hana Gruchalová 1 dalmatin
Claudie Rodková 1 Trpasličí pinč

Přihlašování není aktivní.


Komentáře k tréninku: