Hlavní stránka > Tréninky > Přivolávačské hry

Přivolávačské hry Trénink

Snem každého majitele psa je moci chodit se svým psem navolno. To se dá jedině tehdy, pokud svého psíka bezpečně přivoláte z každé situace. Aby toho byl pes schopný, musí toho zvládnout hodně: vnímat svého psovoda i v rušivém prostředí, dokázat se ovládat i v přítomnosti různých lákadel, a především - umět se se svým člověkem výborně bavit. Pro tohle všechno jsou přivolávačské hry skvělou volbou.Tréninky budou probíhat KAŽDOU STŘEDU PO DOBU 8 TÝDNŮ VŽDY VE STEJNÝ ČAS (17-18 nebo 18-19). - přihlašujete se jen jednou zde, ale kurz probíhá každý týden v malé hale Psí školy Koira na adrese Antošovická 376/90, Ostrava Koblov.

Co s sebou?
Psíka :) , několik druhů hraček (pískací, tahací, doma vyrobené, štěrkací... fantazii se meze nekladou ;) ), několik druhů pamlsků (včetně takových, aby psa zaujaly i v rušném prostředí), zápisník, tužku, lehké výcvikové vodítko a pes by měl mít kšíry, nebo alespoň široký nestahovací obojek.

Na doma pak bude potřeba  klec nebo plastová kennelka (pro některé hry je klíčová, doporučuji její pořízení nebo alespoň zapůjčení, v Koiře v hale ale klece k dispozici jsou).Organizace kurzu
V každé lekci si ukážeme další hry, 1-3 podle náročnosti, a případně podle potřeby si potrénujeme hry, se kterými jste se už seznámili. K mnoha z nich totiž potřebujete herního partnera (nebo víc partnerů) a tak si spolu v kurzu budeme všichni hrát, postupně s každým psem, tak abyste měli prostor si hru vyzkoušet a pochopit...


Co jsou "Přivolávačské hry"?

Přivolávačské hry vycházejí z on-line kurzu "The 5minute formula to a brilliant Recall", který Susan Garett pořádá zhruba jednou za dva roky. Kurz je založen na budování vztahu a kontaktu psa se svým psovodem za pomocí různých nápaditých her, přičemž hry jsou založeny právě na pozitivním upevňování a na shapingu, tedy tvarování chování psa. Budete-li hrát tyto hry 2-3x denně po dobu 5 minut, SG slibuje (a já potvrzuji :) ) překvapivé výsledky, které se zúročí nejen ve vztahu Vašeho psa k přivolání, ale zejména k vám. Otevírá se vám tak nová cesta ke spolubytí se svým psem...


Jako účastnice dvou běhů kurzu "Recallers 4.0 a 5.0" vám tak nabízím mým prostřednictvím nakouknout pod pokličku her nejen pro lepší přivolání, ale především pro život s vaším psem! :)


Kdo je Susan Garett?
SG je kanadská trenérka psů, zabývající se zejména agility, na svém kontě má přes 50 titulů. V současné době provozuje převážně pouze tzv. webináře, tedy výukové videa přes internet. Je stále aktivní závodnicí v agility, a často ji můžeme vidět na stupních vítězů. Je propagátorkou používání moderních tréninkových metod, jako je pozitivní posilování, v tréninku psů.

Datum

11.03.2020 17:00 - 19:00 (St)

Sport

Pes parťák

Cena

2 400 Kč za psa

Přihlášeno

11 z 12

Výcvikář

. Lenka Blachová

Skupiny

 • 17:00 - 18:00 (Volných 1)
 • 18:00 - 19:00 (Plno! Přihlášení možné jen jako náhradník.)

Přihlášené týmy

Psovod Počet psů plemeno psa / psů Skupina
Anna Jurčíková 1 Dlouhosrstá kolie 18:00 - 19:00
Tomás Staněk 1 Kříženec Bandi/Dex 18:00 - 19:00
Monika Cyroňová 1 Flat coated retriever 18:00 - 19:00
Miluše Bartusková 1 LR 18:00 - 19:00
Barbora Kozelská 1 český strakatý pes 18:00 - 19:00
Vanda Šlosarčíková 1 leonberger Viva Efendi 17:00 - 18:00
Tatana Liberdova 2 X bernsky a NO a holandsky s chrtem :-) 17:00 - 18:00
Patricie Masárová 1 Německý ovčák 18:00 - 19:00
Klára Ščupáková 1 americký stafordšírský teriér 17:00 - 18:00
Patricie Masarova 1 Německy ovčák 17:00 - 18:00

Přihlašování není aktivní.


Komentáře k tréninku:

 • User
  Kateřina Bínová
  Dobrý den, bude se ještě možné do kurzu přihlásit? Právě dokončujeme školku pro štěňátka, tak bych ráda nějakým vhodným kurzem navázala. Děkuji.

 • User
  Terezie Magurová
  Dobrý den měla bych zájem o tento kurz. Mám 5,5 letou fenu Německého ovčáka.:) Platí se teď kurz celý nebo zatím jen záloha? Předem děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne Magurová.