Hlavní stránka > Tréninky > Přivolávačské hry I - pondělní

Přivolávačské hry I - pondělní Trénink

Snem každého majitele psa je moci chodit se svým psem navolno. To se dá jedině tehdy, pokud svého psíka bezpečně přivoláte z každé situace. Aby toho byl pes schopný, musí toho zvládnout hodně: vnímat svého psovoda i v rušivém prostředí, dokázat se ovládat i v přítomnosti různých lákadel, a především - umět se se svým člověkem výborně bavit. Pro tohle všechno jsou přivolávačské hry skvělou volbou.

Tréninky budou probíhat KAŽDÉ PONDĚLÍ PO DOBU 8 TÝDNŮ VŽDY VE STEJNÝ ČAS (19-20h). - přihlašujete se jen jednou zde, ale kurz probíhá každý týden v malé hale Psí školy Koira na adrese Antošovická 376/90, Ostrava Koblov.

Co s sebou?
Psíka :) , několik druhů hraček (pískací, tahací, doma vyrobené, štěrkací... fantazii se meze nekladou ;) ), několik druhů pamlsků (včetně takových, aby psa zaujaly i v rušném prostředí), zápisník, tužku, lehké výcvikové vodítko a pes by měl mít kšíry, nebo alespoň široký nestahovací obojek.

Na doma pak bude potřeba  klec nebo plastová kennelka (pro některé hry je klíčová, doporučuji její pořízení nebo alespoň zapůjčení) - NE LÁTKOVÁ BOUDIČKA!!!Organizace kurzu
V každé lekci si ukážeme další hry, 1-3 podle náročnosti, a případně podle potřeby si potrénujeme hry, se kterými jste se už seznámili. K mnoha z nich totiž potřebujete herního partnera (nebo víc partnerů) a tak si spolu v kurzu budeme všichni hrát, postupně s každým psem, tak abyste měli prostor si hru vyzkoušet a pochopit...


 Co jsou "Přivolávačské hry"?

Přivolávačské hry vycházejí z on-line kurzu "The 5minute formula to a brilliant Recall", který Susan Garett pořádá zhruba jednou za dva roky. Kurz je založen na budování vztahu a kontaktu psa se svým psovodem za pomocí různých nápaditých her, přičemž hry jsou založeny právě na pozitivním upevňování a na shapingu, tedy tvarování chování psa. Budete-li hrát tyto hry 2-3x denně po dobu 5 minut, SG slibuje (a já potvrzuji :) ) překvapivé výsledky, které se zúročí nejen ve vztahu Vašeho psa k přivolání, ale zejména k vám. Otevírá se vám tak nová cesta ke spolubytí se svým psem...


Jako účastnice dvou běhů kurzu "Recallers 4.0 a 5.0" vám tak nabízím mým prostřednictvím nakouknout pod pokličku her nejen pro lepší přivolání, ale především pro život s vaším psem! :)


Kdo je Susan Garett?
SG je kanadská trenérka psů, zabývající se zejména agility, na svém kontě má přes 50 titulů. V současné době provozuje převážně pouze tzv. webináře, tedy výukové videa přes internet. Je stále aktivní závodnicí v agility, a často ji můžeme vidět na stupních vítězů. Je propagátorkou používání moderních tréninkových metod, jako je pozitivní posilování, v tréninku psů.

Datum

13.01.2020 19:00 - 20:00 (Po)

Sport

Pes parťák

Cena

2 400 Kč za psa

Přihlášeno

6 z 6 (+ 1 náhr.)

Výcvikář

. Lenka Blachová

Přihlášené týmy

Psovod Počet psů
Eva Holubova 1
Jarka Konečná 1
Adriana Prokešová 1
Radmila Dofková 1
Ivana Cholevová 1
Miluse Bartuskova 1
Náhradník Počet psů
Lenka Baletková (náhradník) 1

Přihláška

Trénink již proběhl.


Komentáře k tréninku: